• شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

   راهنما         
لطفآ در هنگام خريد به مشخصات دقيق کالا توجه بفرمايد.

چنانچه کالاي خريداري شده ايراد فني يا آسيب ديدگي داشته باشد و يا ازنظر مشخصات يا ظاهر فيزيکي با اطلاعات وب سايت مغايرت داشته باشد، مشتري ملزم است تيم پشتيباني فروشگاه را حداکثر تا 24  ساعت پس از دريافت کالا، از طريق راه هاي ارتباطي ذکر شده در قسمت " تماس با ما " مطلع نمايد تا با انجام هماهنگي هاي لازم در جهت باز پس گرفتن کالا اقدام شود.

 درصورتي که امکان تشخيص مغايرت بدون باز کردن بسته بندي وجود دارد، امکان رسيدگي به درخواست مشتري در صورتي ممکن است که کالا از حالت اورجينال يا بسته بندي اصلي و اوليه خود خارج نشده باشد. کالاي آسيب ديده وهمه متعلقات آن، بايد به همان شکلي که مشتري تحويل گرفته است براي فروشگاه ارسال شود.

بديهي است که کنده نشدن اتيکت کالا، عدم استفاده از آن و يا اطلاع رساني در فرجه ي مقرر (حد اکثر24 ساعت) پس از تحويل کالا به مشتري از الزامات پذيرش عودت توسط فروشگاه اينترنتي گيلاس بوده و ارسال ناقص يا بدون بسته بندي اورجينال کالاهاي دريافتي موجب رد عودت خواهد بود.

درصورتيکه درباره سايزبندي کالايي سوالي داريد، قبل از خريد با فروشگاه تماس حاصل کنيد تا شما را راهنمايي کنند.

تبصره : کالاهاي نظير لباس زير، سيسموني و لباس نوزاد، محصولات آرايشي و بهداشتي به دليل ماهيت خاص و در جهت  رعايت موازين بهداشتي قابل عودت و تعويض نمي باشند. 

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه آنلاین گیلاس می باشد.